Daha önce hakkında düşüncelerimi paylaşmış olduğum kitapların Podcast yayını videoları: Bir Gençlik Masalı, Fangirl, Lola ve Komşu Çocuk, Ölümsüz Ece, Matilda, Marslı, Dönüşüm...

12 Temmuz 2018 Perşembe

Okuma EtkinliğiHerkese merhaba!


Uzun zamandır yapmak istediğim bir etkinlikle karşınızdayım! 12 Temmuz 2018 - 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında, belirlediğim 4 yazardan 4 kitap okuyacağım. Birlikte okumak eğlenceli olabilir diye düşünüyorum. Kitapları okudukça birbirimizle kitaplar ve yazar hakkında konuşabiliriz.

Belirlediğim 4 yazar ve tarih aralıkları şu şekilde:12 Temmuz - 22 Temmuz:       Aldous Huxley
23 Temmuz - 5 Ağustos:         Jack London
6 Ağustos - 19 Ağustos:         George Orwell
20 Ağustos - 31 Ağustos:       Jules Verne

Belirlediğim tarih aralıklarında, bu yazarlardan herhangi bir kitabı okuyabilirsiniz. Benim belirlediğim kitaplar şu şekilde:

Aldous Huxley - Cesur Yeni Dünya
Jack London - Deniz Kurdu
George Orwell - Hayvan Çiftliği
Jules Verne - Denizde Bulunan Çocuk

Sizler de katılmak isterseniz, bu yazının altına katıldığınızı ve hangi kitapları okuduğunuzu belirten yorumlar bırakabilirsiniz. Aynı zamanda instagram üzerinden #tepedekirüzgarlaokuyoruz etiketiyle okuduğunuz kitapların görsellerini ve yorumlarını paylaşabilirsiniz. Bu şekilde etkileşimde olarak bu süreci eğlenceli bir hale getirebiliriz. Instagram hesabıma sayfanın üst kısmında bulunan butonlardan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder